/ 15 نظر / 24 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مسکیو...

محض رضای خدا، در حقش یه لطفی کن. باهاش کاری رو نکن که پدران و مادران ما، با ما کردن. گوش رو پر نکن از خوب و بد سوا کردن های نفرت آور.جای اون، بهش زندگی کردن رو یاد بده. کمکش کن که زندگی کنه. کاری نکن که وقتی سی سالش شد، احساس بدبختی کنه. و از همه مهمتر، کاری نکن که حسرت یه مادر و پدر دانا، همیشه تو دلش بمونه.

چوپان

عجب تناسبی، دختر، سیب و شاید ... حوا.... ولی کاملا معلومه که به پدرش رفته. در ضمن تبریک میگم؛ 1- قدم نو رسیده 2- نزدیک شدن سال نو 3- افزایش یک واحد یارانه به سبد اقتصاد خانوار(هشتاد تومن هم رقمیه) و .... n- عدم حمله موجودات فضایی به زمین رو هم تبریک میگم.

نسترن

مبارک باشه نعیمه جونم. نی نی دار شدن خیلی مزه داره . منتظر روزهای قشنگی باش . [ماچ]

هادی

وای نعیمه! تبریک می‌گم! خیلی غیر منتظره بود. حتا از روی پست‌های قبلی‌ات هم نفهمیده بودم! امیدوارم سایه‌ات باشه بالای سرش و مهربون باشه بات.

پریسا در دریای خوشبختی

تبریکککککککککککککک می گم.. انشاللللللللللللللهه که بتونی یک انسان کامل تربیتش کنی...........بوس بوس براش[گل]

ماندگار

تو نی نی دار شدی نعیمه؟ راست راسکی؟ من خیلی خوشحالم. مبارکت باشه

آزاده

نعیمه ی عزیز قدم دختر گلت خیلی مبارکککککککک! دیشب خواب دیدم که به خونه ات اومدم....خانه ای پر از شمع و گل و تزیین های زیبا و بادکنک و انقدر شاد بودی که نگوو الان اومدم به وبلاگت سرزدم و عکس این فرشته رو دیدم آرزو می کنم در کنار همسر عزیز و دختر کوچولوی نازت سالهای شاد و لذت بخشی داشته باشیییییی :*:*

هیرودیا

خیلی خوشحالم برایت! برای خودت و فرشته ای که حاملش بودی. قدمش مبارک

مرجان

مبارک باشه. شاد باشید سه تا تون[قلب]

آذر

يعني هانا هم بخوريم ديگه :)