تصویر ته فنجان

فال بگیرید گاهی در زندگی‌تان. همین جوری الکی فال نگیرید... به حرف‌های یارو خوب دقت کنید. مخصوصا اگر یک جای حرف‌هایش گفت یک زنی هست توی زندگیت، که شر راه می‌اندازد، اگر گفت فلانی که الف دارد و میم دارد و ه دارد حسود است و بدخواه، اخم‌هایتان را نکشید توی هم که برو بابا، من اصلا آدم ه دار و م دار و الف دار نمی‌شناسم. خوب فکر کنید. اگر همان‌جا یادتان نیامد، یک جایی ه و م و الف را یادداشت کنید تا بعد که طرف حسابی رخ نشان داد، بفهمید فال‌گیر بیراه نگفته...

اصلا اگر پیش فال‌گیر هم نمی‌روید مهم نیست. حواس‌تان به این ه دارها و میم دارها و الف دارا باشد توی زندگی که ممکن است همین بغل گوش‌تان باشند و زیر نقاب دختر مهربون خاله فی فی و چی چی جون، برینند به تمام هیکل‌تان... خوب دقت کنید؛ همین بغل گوش‌تان.

اصلا اگر فال‌گیر پیشنهاد کرد اسم فلانی ها را روی یک کاغذ بنویسید و بعد توی توالت رویش بشاشید، حتما این کار را بکنید. هیچ تاثیری که نداشته باشد، دست کم شاشیده‌اید رویشان. کم لذتی نیست.

/ 6 نظر / 16 بازدید
نون کوچک

خداوکیلی نون و ف و ر نداشت احیانا؟ جون نعیمه...

نون کوچک

خداوکیلی نون و ف و ر نداشت احیانا؟ جون نعیمه...

سارا

این یه کارو دیگه بی خیال شو.

نسرين

پست قبليت ديوانه ام كرد چه زيبا ديده بودي و چه زيباتر نوشته بودي

مروارید

سلام. براي خراب شدن يك زندگي بعضي وقت ها حتي نياز به بودن شخص ثالثي در زندگي هم نيست. من وقتي ازش بيزار شدم اصلا برام مهم نبود با كسي هم باشد يا نباشد. مهم اين است در فكرت با تو باشد. نه با جسمش. وقتي در فكر با تو نبود جسمش به درد لاي جرز ديوار هم نمي خورد.