۱

   دروغ گفتم؟ اين حرف ها همه دروغ اند؟خيالاتی شده ام؟ خواب نما؟

 

۲

    هانی مونم! رانندگی که می کنم با تو حرف می زنم. توی کوچه ها و خيابان ها و ترافيک. لعنتت می کنم که آمدی و به روزهای خاکستری ما رنگ ديگری زدی... که روز اول با يک عالم خوراکی آمدی... که يک هو نور پاشيد توی آن فضای خالی. که دوباره حس کردم صدايم زنگ پيدا کرده. که هی رفتيم بوف و سيد مهدی و هی نان سنگگ و افطاری. شما ها هميشه آدم را اذيت می کنيد. من در مقابلتان هيچ کاری نتوانستم بکنم برای جبران. هرگز نمی توانم آن همه لطف را جبران کنم. چه پارسال را ؛چه تابستان امسال را. جز تو با که می شود دو نصفه شب از خانه زد بيرون؟ کی می تواند هی ظرف ها را بشورد و سبزيجات را خرد کند بريزد توی بخار پز ؟ کی می تواند فيس فيس کند و همه جا را با شيشه پاک کن تميز کند؟

    پريشب رفتيم پيش م.ح.  هی باز شرمندگی... اما هديه هايت بدجوری بويت را می دادند...و از همه مهم تر الهام بخش بودند. دلم می خواست همان شب کاری را که هديه ات می گفت شروع کنم. شروع هم کردم...اين ها را نوشتم که بگويم به خدا من خيلی چيزها را می بينم و می فهمم ... اما توی عوضی و آن م. ح آن قدر حرکاتتات غير قابل مقابله به مثل است که آدم را جا می گذاريد... می خواستم بگويم تو از آن آدم های پررنگ روزگاری که هيچ چيز نمی تواند کم رنگت کند... که جای پاهايت همه جا هست ... که زنگ صدايت  می پيچد... که شرمنده ام از اين که نمی توانم چيزی را جبران کنم.

«جدال بين سنت و مدرنيسم » هم همين ها را می گويد!

/ 7 نظر / 5 بازدید
الهام

نوشته هات برام جالب بود گمونم( از رو نوشته هات میگم) خودتم آدم جالبی باشی

سهراب

سلام!در يک جمله کوتاه: قدر شناسيد!اميدوارم اگه لايق بوده(که حتماْ هست) هميشه زنگ صداش در گوشتان باشه!

سارا

من بدين‌وسيله اعلام می‌کنم که کاملن به سقف چسبيدم و نيازمند ياری سبز شما هستم که بنده‌ را از سقف بياوريد پائين چون می‌ترسم دشمنان اسلام به فکر دسيسه‌ای بيافتند و بخواهند خدای ناکرده به جان مبارک بنده سوقصد کنند. البته خوب بنده‌ هم بايد اين نکته را به عرض خوانندگان عزيز برسانم که به جز تو کسی در اين دنيا نيست که بشود ساعت دو صبح زنگ در خانه‌اش را زد یا ساعت ۱۱ شب باهاش به فرودگاه امام خمينی رفت و يک چای با کيک بدمزه خورد...و به آهنگ بهاره بهاره گوش کرد!!خلاصه يعنی که به همچنین و اينا...به نمايندگی از طرف دانشجويان مسلمان جهان و حومه به استحضار می‌رسانم که نعيمه دوستت داريم..نعيمه دوستت داريم...جدال سنت و مدرنيته‌ات رو هم دوست داريم..زنگ نزدی اخبار جديد رو مخابره کنيا..من اين‌جا دلم هی شور وزيتی..بوس

havaanavard

تو تنها نيستی. اما ما خيلی تنهاييم. کاش يه ذره دوستمون داشتی.

مرتضا

من كه ميگم ايدون باد!

هیرودیا

سلام به شما دوست جدید من من تازگی ها با وبلاگ شما آشنا شدم و از این آشنایی بسیار خرسندم. با اجازه ی شما ُمن وبلاگتون رو لینک کردم. دوست دارم بیشتر با هم آشنا بشیم. اگر با خواسته ی من موافقید لطفا برایم میل بزنید.