آن‌جا که خانه‌ام نیست

دیگر از 2 سال گذشته... زمانی که من زندگی ام را در چمدانی گذاشتم تا جایی پیدا کنم برای ماندن.

بیش‌تر از 2 سال است که من فکر می‌کنم به زودی به ایستگاه آخر خواهم رسید.

حالا در ایستگاه تازه ای هستم...کجا قرار است بیفتد لنگر این کشتی بی بادبان؟

/ 7 نظر / 22 بازدید

سلام تازه فهمیده ام که در سال های نه چندان دور چه تهمت هایی به شما زده شده و من چه ساده بودم. کسی که به شما تهمت زد و زندگی شما را خراب کرد و شهرت فراونی دارد این روزها تازه تازه دارد تقاص گناهانش را می دهد و تازه تازه به جرم های گذشته چوب می خورد . خواستم بگویم که به خدا و حساب و کتابش مطمئن باشید و آبروی رفته شما باز خواهد گشت. او تازه اول راه مجازات و مکافات است و شما در ابتدای خوشبختی. همه ما مدیون امام رئوفیم و شما بیشتر. دوستان قدیمی را ببخشید و حلال کنید که همگی گول خورده اند و یک طرفه به قاضی رفته اند... گرچه بعضی از آنها بسیار مقصرند و خطاکار

نیلوفر

من دروغ نگفتم بهت. هیچ وقت. حالم خوب نبود و همه چیز رو اشتباه می کردم. همه چیز رو فراموش کرده بودم، ولی دروغ نگفتم. هیچ وقت.

جواد معین

اشتباهی که یک عمر پشیمانم از آن اعتمادی است که بر مردم دنیا کردم

دوست

من به شما که خداوند توفیق داد تا حقیقت را دریابید تبریک میگم . فقط اگه میشه بفرمائید چی شد بعد این همه سال چهره واقعی شخصی که تونسته اینهمه سال چهرش رو مخفی کنه بشناسید و به حقانیت نعیمه عزیز پی ببرید ؟!!

دوست

نعیمه خانم به شما تبریک میگویم ، چون خداوند علی رغم اینکه ستار العیوب است ظاهراً درباره این شخص که سالها شما را با تهمت خود آزرده ساخته صفت ستاریت او پایان پذیرفته و وقت برملا کردن چهره واقعی او شده است تا دیگران فریب او را نخورند . خانم یا آقای عزیز که شهامت طرح این موضوع را داشتید امیدوارم نعیمه شما را حلال کند تا بار گناهان شما کم شود. و خواهش میکنم برای آگاهی بچه هایی که مرید او هستند چاره ای بیندیشید!!!!

ستاره

قربان خداوند بروم که نوری در عقل و دل کسی روشن نمود تا پس از سالها توانست حقیقت را دریابد .[تماس]

خ _ س

سه سال پیش با جمع خاصی آشنا شدم در ابتدا خیلی جاذبه داشت بعد از یک سال متوجه شدم بین ظاهر و باطن اینها تفاوت است به تحقیق پرداختم متوجه شدم شما همسر رهبر این گروه بوده اید خیلی دوست داشتم علت جدایی شما را متوجه شوم ولی این امر را نمیدانستم چگونه دنبال نمایم جند روز قبل نام شما را اتفاقی در گوگل دنبال میکردم سر از این جا درآوردم و پیام اولین نفر برایم جالب بود . شک و تردید من نسبت به این گروه و رهبر آنان ایا بجا میباشد ؟ این نگاه من است ولی دوستم در حال حاضر ارتباط با این گروه دارد و من نگران او هستم آیا این نگرانی به جا میباشد ؟